Servisní poradce

V SOUČASNÉ CHVÍLI ROZŠIŘUJEME TÝM V OSTRAVĚ, KDE MÁME POBOČKU SE ZNAČKOU CITROËN, KTERÝ HLEDÁ NOVÉ ČLENY DO SVÉHO TÝMU.

Servisní poradce osobních vozidel a užitkových vozidel CITROËN

Náplň práce:

  • spolupráce na stanovení diagnózy poruch
  • příjem a výdej oprav motorových vozidel záručních a pozáručních oprav
  • řešení pojistných událostí klientů

Požadujeme:

  • vyučen v oboru
  • řidičský průkaz skupiny B
  • samostatnost, spolehlivost, dochvilnost, snaha učit se novým věcem
  • výhodou je praxe v oboru, ale netrváme na ní

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • příspěvek na stravování/závodní stravování
  • školení hrazené zaměstnavatelem
  • proplácím pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli
  • zaměstnanecké penežní dary (narozeninové jubileum, výročí u firmy, apod.)
  • nabízíme firemní slevy na služby/materiál

Požadované vzdělání:

  • Odborné vyučení s maturitou

Typ smluvního vztahu:

  • Prácovní smlouva na neurčito na plný úvazek